Moja Brána

Akcia brána zlatý dub od 750,- €
Garážové brány

Garážové brány

Garážové brány od nás dávajú pocit bezpečia a stability. Ponúkame všetky druhy garážových aj automatických brán, ktoré sú dostupné na trhu.

viac...
Vonkajšie brány

Vonkajšie brány

Podľa vašej predstavy vám navrhneme bránu i bránku. Samozrejmosťou je kompaktnosť a súlad s okolitými stavebnými prvkami.

viac...
Zámočníctvo

Zámočníctvo

Neviete si rady s ostatnými výrobkami z plechu či nerezovej ocele? Dajte nám vedieť, čo Vás trápi a mi sa o to postaráme. Vo všetkom, čo sa týka železa Vám radi pomôžeme.

viac...

Garážové brány

Garážové brány od nás dávajú pocit bezpečia a stability. Ponúkame všetky druhy garážových brán, ktoré sú dostupné na trhu: sekcionálne, rolovacie a výklopné. Jedná sa o osvedčené riešenia používané v bytovej výstavbe. Tieto garážové brány sú vhodné pre všetky typy otvorov . Samozrejme naše garážové brány sú na mieru. Garážová brána KRISPOL disponuje vysokou kvalitou za veľmi rozumnú cenu.


Sekcionálne garážové bránySekcionálne brány, to je individualita a novodobosť na dosah ruky. Sú to najčastejšie vyberané brány na vysokej úrovni, ktoré zabezpečujú komfort, pohodlie, a výbornú tepelnú izoláciu. Sú vyrobené špeciálne pre najnáročnejších zákazníkov a umožňujú vytvoriť inovatívne a unikátne architektonické riešenia.


...viac

Rolovacie garážové brányRolovacie brány boli vyrobené tak, aby celková funkčnosť a presnosť brán ladila s komfortom a minimalizmom. Po namontovaní zaberajú veľmi málo miesta, ľahko sa používajú a udržiavajú - su to výhody, ktoré oceňujú zákazníci....viac

AKCIA

Akcia brána zlatý dub od 750,- €

KONTAKTY

GPG Metaltech s.r.o.
Poľovnícka 19
900 28, Ivanka pri Dunaji
Tel./fax: +421 2 45 648 201
Mobil:    +421 903 479 355
             +421 903 228 977