Moja Brána

Akcia brána zlatý dub od 750,- €
Garážové brány

Garážové brány

Garážové brány od nás dávajú pocit bezpečia a stability. Ponúkame všetky druhy garážových aj automatických brán, ktoré sú dostupné na trhu.

viac...
Vonkajšie brány

Vonkajšie brány

Podľa vašej predstavy vám navrhneme bránu i bránku. Samozrejmosťou je kompaktnosť a súlad s okolitými stavebnými prvkami.

viac...
Zámočníctvo

Zámočníctvo

Neviete si rady s ostatnými výrobkami z plechu či nerezovej ocele? Dajte nám vedieť, čo Vás trápi a mi sa o to postaráme. Vo všetkom, čo sa týka železa Vám radi pomôžeme.

viac...

Sekcinálne garážové brány

  • Otvárajú sa zvislo nahor, pod strop - zmontované sekcie, sú vedené kolieskami po vodiacej koľajnici - toto ergonomické riešenie robí garáž s čo najväčším priestorom vo vnútri, a pred garážou nie je nutný priestor na otváranie a zatváranie brány.

  • Môžu byť otvárané ručne alebo automaticky - v obidvoch prípadoch je obsluha jednoduchá a bezpečná.

  • Sú dobre zabezpečené - vybavené jednoduchým a bezproblémovým systémom mechanického zabezpečenia pred vlámaním - zámok a rygeľ.

  • Zabezpečujú dobrú tepelnú a akustickú izoláciu, a to vďaka tomu že sú vyrobené zo sekcii o hrúbke 40 mm - vyplnené polyuretánovou penou a dookola plášťa brány je systém tesniacich gúm.

Materiály:

Trvanlivá brána musí byť zhotovená z dostatočne odolných materiálov. Je to samozrejmé a preto sú naše garážové brány vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu a potiahnutý polyesterovým náterom.

Ukazovateľ tepelnej izolácie sa pohybuje v rozmedzí 1,1 - 1,5 W/m2K v závislosti od typu panelov a typu presklenia v bráne.

Typy panelov:

MISTRAL (úzke prelisy) PASAT (so širokými horizontálnymi prelismi) MAESTRO (kazeta) BREVA (V-profil) SIROCCO (bez prelisov)</
MISTRAL
(úzke prelisy)
PASAT
(so širokými
horizontálnymi prelismi)
MAESTRO
(kazeta)
BREVA
(V-profil)
SIROCCO
(bez prelisov)

Farby a vzory :: Zabezpečenia :: Vedenie brán :: Doplnky

AKCIA

Akcia brána zlatý dub od 750,- €

KONTAKTY

GPG Metaltech s.r.o.
Poľovnícka 19
900 28, Ivanka pri Dunaji
Tel./fax: +421 2 45 648 201
Mobil:    +421 903 479 355
             +421 903 228 977