Moja Brána

Akcia brána zlatý dub od 750,- €
Garážové brány

Garážové brány

Garážové brány od nás dávajú pocit bezpečia a stability. Ponúkame všetky druhy garážových aj automatických brán, ktoré sú dostupné na trhu.

viac...
Vonkajšie brány

Vonkajšie brány

Podľa vašej predstavy vám navrhneme bránu i bránku. Samozrejmosťou je kompaktnosť a súlad s okolitými stavebnými prvkami.

viac...
Zámočníctvo

Zámočníctvo

Neviete si rady s ostatnými výrobkami z plechu či nerezovej ocele? Dajte nám vedieť, čo Vás trápi a mi sa o to postaráme. Vo všetkom, čo sa týka železa Vám radi pomôžeme.

viac...

Vonkajšia brána

Garážová brána rýchlo, kvalitne a za neuveriteľne nízku cenu. Navrhneme a zhotovíme Vám bránu (či už garážovú, automatickú alebo vonkajšiu aj s oplotením) podľa vašich požiadaviek. Pre nás nič nie je nemožné. Pri výrobe brán používame moderné technológie. Garážové brány sú vyrobené z materiálov nemeckej a holandskej kvality. Na výrobu ostatných brán a oplotenia používame certifikované produkty EÚ. Používame širokú škálu prelisov, farieb a dekorov. U nás máte neobmedzené možnosti. Každá automatická garážová brána je zhotovená na mieru. Oplotenie je navrhnuté priamo pre Váš domov. Preto nekupujte draho a nekvalitne.

 

Oslovte nás a my Vám bezplatne pripravíme návrh brány, oplotenia spolu s cenovou ponukou.

 

Dodacia lehota je 4-6 týždňov, alebo podľa dohody.

AKCIA

Akcia brána zlatý dub od 750,- €

KONTAKTY

GPG Metaltech s.r.o.
Poľovnícka 19
900 28, Ivanka pri Dunaji
Tel./fax: +421 2 45 648 201
Mobil:    +421 903 479 355
             +421 903 228 977